Duurzaam

Schneider Electric - TeSys Motorstarter/Motorstarter combi. Hulpkont Lufn20 - LUFN20

Schneider Electric
KopiërenKopiëren
Schneider Electric - TeSys Motorstarter/Motorstarter combi. Hulpkont Lufn20

Bekijk voorraad en prijs na inlog

Belangrijke kenmerken

  • Instelbereik overbelastingsbeveiliging - 5 A

  • Type motorstarter - Draaistarter

  • Met kortsluitactivering - Ja

  • Nom. stuurspanning bij DC - 0 V

  • Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz - 0 V

Verpakking

  • 1 per stuk(s)

  • Voorraadartikel: Ja

Artikelnummer TU

2865798

Leverancierscode

LUFN20

EAN

3389110365160

Commercieel bestelnummer

LUFN20

HGS code

197003

Douanenummer

85389099

Instelbereik overbelastingsbeveiliging:

5 A

Type motorstarter:

Draaistarter

Met kortsluitactivering:

Ja

Nom. stuurspanning bij DC:

0 V

Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz:

0 V

Nom. bedrijfsstroom Ie:

0 A

Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:

Schroefaansluiting

Beschermingsgraad (IP):

IP20

Type stuurspanning:

AC/DC

Nom. vermogen bij AC-3, 400 V:

0 kW

Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz:

0 V

Opmerking:

hulpcont. Relais 2nc

Schneider Electric TeSys Ultra Hulpcontactblok

TeSys U - Hulpcontactmodule voor signalering - Invoegen in standaard basissen LUB12, LUB32, LUB38 of geavanceerde voedingsbasis LUB120, LUB320, LUB380. Het geeft de AAN/UIT-bedrijfsstatus van de motor aan, ongeacht de draairichting. Voorzien van 2NO onmiddellijke hulpcontacten voor 24-250V AC/DC 5A max. Hij wordt gevoed door de regeleenheid. In de holte van een voedingsbasis voor de hulpmodules steken. Gecertificeerd bij gebruik in combinatie met een LUB-voedingsbasis (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), conform Green Premium (RoHS/REACh).

Identificatie
  • EAN: 3389110365160
  • Artikelnummer leverancier: LUFN20
  • Artikelomschrijving leverancier: TeSys U - Hulpcontactblok LUF - 2xMaakcontact
  • Artikelnummer Technische Unie: 2865798

Een Schneider Electric product

Ontdek de Schneider Electric-serie