Duurzaam

Schneider Electric APC - Smart ups UPS Br1500Gi - BR1500GI

Schneider Electric APC
KopiërenKopiëren
Schneider Electric APC - Smart ups UPS Br1500Gi

Bekijk voorraad en prijs na inlog

Belangrijke kenmerken

  • Aantal fasen - 1-fase

  • Hoogte - 301 mm

  • Bouwvorm - Vrijstaand model

  • Breedte - 112 mm

  • UPS-technologie - Line interactive

Verpakking

  • 1 per stuk(s)

  • Voorraadartikel: Ja

Artikelnummer TU

4724084

Leverancierscode

BR1500GI

EAN

731304268741

Commercieel bestelnummer

BR1500GI

HGS code

197503

Douanenummer

85044095

Aantal fasen:

1-fase

Hoogte:

301 mm

Bouwvorm:

Vrijstaand model

Breedte:

112 mm

UPS-technologie:

Line interactive

Diepte:

382 mm

Uitgangsspanning:

230 V

Ingangsspanning:

230 V

Uitgangsschijnvermogen:

1500 VA

Uitgangsvermogen werkelijk:

865 W

Galvanische scheiding:

Nee

Geschikt voor netwerkmanagement:

Nee

Overbruggingstijd vollast:

3.39 min

Met communicatie-interface RS-232:

Nee

Gewicht:

13 kg

Aansluiting ingang:

C14

Auto shut down functie:

Nee

Efficiëntie overall:

90 %

Aantal uitgaande aansluitingen C13:

10

Aantal uitgaande aansluitingen C19:

0

Efficiëntie in eco-modus:

95 %

PC-interface:

Nee

Potentiaalvrij schakelcontact:

Nee

Max. harmonische vervorming uitgangssp. (lineaire belasting):

0 %

Spanningstype:

AC

SNMP:

Nee

Aantal fasen primair:

1

Aantal fasen secundair:

1

Modulair:

Nee

Primaire frequentie:

50 t/m 60 Hz

Secundaire frequentie:

50 Hz

Opgenomen vermogen:

865 W

Uitgangs Power Factor:

0.58

USB-interface:

Ja

Aantal uitgaande aansluitingen Franse Norm Type E:

0

Aantal uitgaande aansluitingen met randaarde (SCHUKO):

0

Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting:

0

APC by Schneider Electric APC Back-UPS Pro Toebehoren voor UPS

Deze APC Back-UPS Pro biedt eersteklas stroombeveiliging voor high-performance computersystemen, routers/modems, externe opslagapparatuur, spelconsoles en andere elektronica voor thuis of op het werk. De UPS-toren van 1500 VA heeft in totaal 10 uitgangen, waarvan 5 in de vorm van batterijback-ups en overspanningsbeveiliging, en 5 in de vorm van alleen overspanningsbeveiliging. Het heeft een piekvermogen van 441 Joule. De afmetingen zijn 30,1 x 11,2 x 38 cm en 12,7 kg. Het Back-UPS Pro-assortiment biedt gegarandeerde bescherming tegen stroomuitval voor high-performance computersystemen, routers, externe opslagapparatuur, gameconsoles en andere thuis- en bedrijfselektronica. Deze UPS heeft 2 jaar garantie en CE-productcertificering.

Een Schneider Electric APC product

Ontdek de Schneider Electric APC-serie