Pressalit Care - PLUS Handgreep aangepast sanitair rt136035 - RT136035

Pressalit Care
KopiërenKopiëren
Pressalit Care - PLUS Handgreep aangepast sanitair rt136035

Bekijk voorraad en prijs na inlog

Belangrijke kenmerken

  • Bevestigingswijze - Wand

  • Model - Schuin (hoek)

  • Verdekte bevestiging - Ja

  • Kleur - Rood

  • Lengte deel 1 (grootste deel) - 762 mm

Verpakking

  • 1 per stuk(s)

  • ## Geen retour mogelijk ##

Artikelnummer TU

2896559

Leverancierscode

RT136035

EAN

5708590146485

Commercieel bestelnummer

Onbekend

HGS code

351905

Douanenummer

76152000

Bevestigingswijze:

Wand

Model:

Schuin (hoek)

Verdekte bevestiging:

Ja

Kleur:

Rood

Lengte deel 1 (grootste deel):

762 mm

Met glijstangcombinatie:

Nee

Met douchekophouder:

Nee

Materiaal muurbevestiging:

Kunststof

Hoek:

90°

Met antislip voorziening:

Nee

Materiaal:

Aluminium

Lengte deel 2:

762 mm

Oppervlaktebescherming:

Geanodiseerd/geëloxeerd

Aantal bevestigingspunten:

4

Oppervlaktebehandeling:

Geen (onbehandeld)

Materiaalkwaliteit:

Overig

Soort coating:

Polyamide (PA)

Oriëntatie:

Links/rechts

Antibacteriële behandeling:

Nee

RAL-nummer:

3003

Lengte deel 3 (verticale deel):

1090 mm

Pressalit Care PLUS handgreep aangepast sanitair

Een Pressalit Care product

Ontdek de Pressalit Care-serie