Phoenix Contact - Heavycon Verloopring kabel-/buisinvoer 1686850 - 1686850

Phoenix Contact
KopiërenKopiëren
Phoenix Contact - Heavycon Verloopring kabel-/buisinvoer 1686850

Bekijk voorraad en prijs na inlog

Belangrijke kenmerken

  • Materiaal - Overig

  • Type schroefdraad binnendraad - NPT

  • Type schroefdraad buitendraad - Metrisch

  • Explosieveilig - Nee

  • Draadmaat binnendraad metrisch - 40

Verpakking

  • 1 per stuk(s)

  • ## Geen retour mogelijk ##

Artikelnummer TU

1739700

Leverancierscode

1686850

EAN

4017918822712

Commercieel bestelnummer

1686850

HGS code

193941

Douanenummer

74198090

Materiaal:

Overig

Type schroefdraad binnendraad:

NPT

Type schroefdraad buitendraad:

Metrisch

Explosieveilig:

Nee

Draadmaat binnendraad metrisch:

40

Draadmaat Pg buitendraad:

29

Draadmaat binnendraad (inch):

3/4"

Draadmaat buitendraad metrisch:

25

Vernikkeld:

Nee

Glasvezel versterkt:

Nee

Phoenix Contact verloopring kabel-/buisinvoer

Een Phoenix Contact product

Ontdek de Phoenix Contact-serie