Metz Connect - PDE9P Patchpaneel twisted pair 130a24-00-e - 130A24-00-E

Metz Connect
KopiërenKopiëren
Metz Connect - PDE9P Patchpaneel twisted pair 130a24-00-e

Bekijk voorraad en prijs na inlog

Belangrijke kenmerken

  • Montagewijze - 19" inbouw

  • Afgeschermd - Ja

  • Aantal bussen/koppelingen - 0

  • Aantal hoogte-eenheden - 1.5

  • Kleur - Zilver

Verpakking

  • 1 per stuk(s)

  • ## Geen retour mogelijk ##

Artikelnummer TU

8375603

Leverancierscode

130A24-00-E

EAN

4250184141532

Commercieel bestelnummer

Onbekend

HGS code

245116

Douanenummer

85366990

Montagewijze:

19" inbouw

Afgeschermd:

Ja

Aantal bussen/koppelingen:

0

Aantal hoogte-eenheden:

1.5

Kleur:

Zilver

Breedte:

482.6 mm

Diepte:

92.5 mm

Geschikt voor aantal connectoren:

48

Hoogte:

65.8 mm

Metz Connect PDE9P patchpaneel twisted pair

Een Metz Connect product

Ontdek de Metz Connect-serie