KS Verlichting - Double Licht-/energiezuil 7772 - 7772

KS Verlichting
KopiërenKopiëren
KS Verlichting - Double Licht-/energiezuil 7772

Bekijk voorraad en prijs na inlog

Belangrijke kenmerken

  • Kleur - Zwart

  • Aantal contactdozen - 2

  • Aantal inbouwdozen - 0

  • Met verlichting - Nee

  • Schakelfunctie - Geen

Verpakking

  • 1 per stuk(s)

  • Voorraadartikel: Ja

Artikelnummer TU

6647835

Leverancierscode

7772

EAN

8714732777209

Commercieel bestelnummer

7772

HGS code

211801

Douanenummer

85369010

Kleur:

Zwart

Aantal contactdozen:

2

Aantal inbouwdozen:

0

Met verlichting:

Nee

Schakelfunctie:

Geen

Materiaal:

Metaal

Materiaalkwaliteit:

Roestvaststaal (RVS)

Halogeenvrij:

Ja

Oppervlaktebescherming:

Gelakt

Uitvoering oppervlakte:

Mat

Transparant:

Nee

RAL-nummer:

9005

Met sokkel:

Nee

Met grondpen:

Ja

Breedte:

70 mm

Hoogte:

380 mm

Diepte:

70 mm

Beschermingsgraad (IP):

IP44

Beschermingsgraad (NEMA):

3

KS Verlichting Double Buitenstopcontact

De Double Spike Tuinstopcontact is een modern en functioneel buitenstopcontact, ontworpen voor eenvoudig gebruik in de tuin. Vervaardigd van RVS en afgewerkt in een stijlvolle zwarte kleur, biedt het een strakke oplossing voor buitenstroomvoorziening

Top-kenmerken
  • Aantal contactdozen: 2
  • Schakelfunctie: Geen
  • Materiaal: Metaal
  • Materiaalkwaliteit: Roestvaststaal (RVS)
  • Halogeenvrij
  • Oppervlaktebescherming: Gelakt
  • Uitvoering oppervlakte: Mat
  • Kleur: Zwart

Identificatie
  • EAN: 8714732777209
  • Artikelnummer leverancier: 7772
  • Artikelomschrijving leverancier: KS Double Spike Tuinstopcontact Buitenstopcontact Zwart
  • Artikelnummer Technische Unie: 6647835

Een KS Verlichting product

Ontdek de KS Verlichting-serie