Honeywell Peha - DIALOG Bed.element / centr.pl. schakelmat. 00816411 - 00816411

Honeywell Peha
KopiërenKopiëren
Honeywell Peha - DIALOG Bed.element / centr.pl. schakelmat. 00816411

Bekijk voorraad en prijs na inlog

Belangrijke kenmerken

  • Kleur - Wit

  • Uitvoering oppervlakte - Glanzend

  • Model - Draaigreep

  • Gebruik - Tijdschakelaar

  • Bevestigingswijze - Schroefbevestiging

Verpakking

  • 1 per stuk(s)

  • ## Geen retour mogelijk ##

Artikelnummer TU

1692593

Leverancierscode

00816411

EAN

4010105816419

Commercieel bestelnummer

Onbekend

HGS code

257001

Douanenummer

85389099

Kleur:

Wit

Uitvoering oppervlakte:

Glanzend

Model:

Draaigreep

Gebruik:

Tijdschakelaar

Bevestigingswijze:

Schroefbevestiging

Controlevenster/verlicht:

Nee

Beschermingsgraad (IP):

IP20

Materiaal:

Kunststof

RAL-nummer:

9010

Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting:

Nee

Met indicatieveld:

Nee

Aftastsymbool / barrièrevrij:

Nee

Halogeenvrij:

Ja

Materiaalkwaliteit:

Thermoplast

Met verwisselbare lens/symbool:

Nee

Oppervlaktebescherming:

Geen (onbehandeld)

Honeywell Peha DIALOG bed.element / centr.pl. schakelmat.

Een Honeywell Peha product

Ontdek de Honeywell Peha-serie