Fluke Networks - HTTS TOOLS Toebeh./onderdelen meetinstrument 3093813 - 3093813

Fluke Networks
KopiërenKopiëren
Fluke Networks - HTTS TOOLS Toebeh./onderdelen meetinstrument 3093813

Bekijk voorraad en prijs na inlog

Belangrijke kenmerken

  • Type toebehoren/onderdelen - Overig

  • Insteektechniek - Overig

  • Onderdeel - Nee

  • Meetcircuitcategorie - Overig

  • Met koffer/tas - Nee

Verpakking

  • 1 per stuk(s)

  • ## Geen retour mogelijk ##

Artikelnummer TU

9094426

Leverancierscode

3093813

EAN

754082059332

Commercieel bestelnummer

JR-SYS-UNI-1-H

HGS code

603710

Type

TOOLS

Douanenummer

82089000

Type toebehoren/onderdelen:

Overig

Insteektechniek:

Overig

Onderdeel:

Nee

Meetcircuitcategorie:

Overig

Met koffer/tas:

Nee

Soort isolatiemateriaal:

Overig

Toebehoren:

Ja

Setuitvoering:

Nee

Fluke Networks HTTS TOOLS toebeh./onderdelen meetinstrument

Een Fluke Networks product

Ontdek de Fluke Networks-serie