Fluke Networks - HTTS TOOLS Spec. ger. v communicatietechniek 3093808 - 3093808

Fluke Networks
KopiërenKopiëren
Fluke Networks - HTTS TOOLS Spec. ger. v communicatietechniek 3093808

Bekijk voorraad en prijs na inlog

Belangrijke kenmerken

  • Geschikt voor BNC stekker - Nee

  • Geschikt voor RJ-steker - Ja

  • Met snij-voorziening - Ja

  • Geschikt voor Sub-D stekker - Nee

  • Geschikt voor LSA plus - Nee

Verpakking

  • 1 per stuk(s)

  • ## Geen retour mogelijk ##

Artikelnummer TU

9094419

Leverancierscode

3093808

EAN

754082059325

Commercieel bestelnummer

JR-SYS-UNI-1

HGS code

603710

Type

TOOLS

Douanenummer

82055980

Geschikt voor BNC stekker:

Nee

Geschikt voor RJ-steker:

Ja

Met snij-voorziening:

Ja

Geschikt voor Sub-D stekker:

Nee

Geschikt voor LSA plus:

Nee

Met draadstripfunctie:

Nee

Geschikt voor SC-steker:

Nee

Geschikt voor F-compressie stekker:

Nee

Geschikt voor zwakstroomverbinder:

Nee

Geschikt voor ST-steker:

Nee

Geschikt voor F-stekker:

Nee

Geschikt voor SMA-steker:

Nee

Geschikt voor LC-steker:

Nee

Geschikt voor MT-RJ-steker:

Nee

Met eindvergrendeling:

Nee

Fluke Networks HTTS TOOLS spec. ger. v communicatietechniek

Een Fluke Networks product

Ontdek de Fluke Networks-serie