Delta Light - TECHNICAL Lichtt. toebeh.v verlichtingsarm. 286 67 02 - 286 67 02

Delta Light
KopiërenKopiëren
Delta Light - TECHNICAL Lichtt. toebeh.v verlichtingsarm. 286 67 02

Bekijk voorraad en prijs na inlog

Belangrijke kenmerken

  • Type toebehoren/onderdelen - Afdekking

  • Materiaal - Glas

  • Eigenschap afdekking - Geen

  • Kleur - Brons

  • Lichtverdeler - Overig

Verpakking

  • 1 per stuk(s)

  • ## Geen retour mogelijk ##

Artikelnummer TU

9510429

Leverancierscode

286 67 02

EAN

5414823181634

Commercieel bestelnummer

286 67 02

HGS code

214680

Douanenummer

94059110

Type toebehoren/onderdelen:

Afdekking

Materiaal:

Glas

Eigenschap afdekking:

Geen

Kleur:

Brons

Lichtverdeler:

Overig

Hoogte/diepte:

147 mm

Lichtverdeling:

Symmetrisch

Uitvoering van raster/reflector:

Geen

Lichtuittrede:

Direct

Diameter:

147 mm

Toebehoren:

Ja

Onderdeel:

Nee

Delta Light TECHNICAL lichtt. toebeh.v verlichtingsarm.

Een Delta Light product

Ontdek de Delta Light-serie